josparik.kz

ашық сабақ жаратылыс

Бөлім Педагогтің аты - жөні Күні Сынып:3 «Д» Пәні: Сабақтың тақырыбы Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары Сабақтың мақсаты Бағалау критерийі Адам Халилова.Ирода 07.12.2022 ж Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: Жаратылыстану Тыныс алу мүшелері 54-55 бет 3.2.3.1 - адамның ішкі ағзаларының орналасуын анықтау; 3.2.3.3 - тыныс алу жүйесін және оның адам ағзасындағы рөлін сипаттау; 3.2.3.3 - тыныс алу жүйесін және оның адам ағзасындағы рөлін сипаттау; - тыныс алуға қатысатын мүшелерді сипаттайды; - адамның тыныс алу жүйесінің неден тұратынын біледі; Сабақтың барысы Сабақтың Педагогтің кезеңі /уақыты әрекеті Сабақтың басы Сабақтың ортасы Психологиялық ахуал Топтраға бөлу І топ Өкпе ІІ топ Мұрын ІІІ топ Кеңірдек IY топ Ауатамырлар Өткен сабақты қайталау. Асқорыту жүйесі Үй тапсырмасын тексеру «Микрофон» әдісі арқылы Сұрақтар: топтарға 1. Асқорытуға қандай ағзалар жатады? 2. Ас асқазанға қанша минутта жетеді? 3. Заттар ағзаға не арқылы таралады? 4. Су асқорытуға қандай көмек береді? Дескриптор: -асқорытуға қандай ағзалар жататынын айтады. - ас асқазанға қанша минутта жететінін айтады. -заттар ағзаға не арқылы таралатынын айтады -су ас қорытуға қандай көмек беретінін айтады. Үй тапсырмасын бағалау. Енді балалар, бүгінгі біздің өтетін жаңа сабағымыздың тақырыбы: Тыныс алу мүшелері. Мақсатымыз: 3.2.3.3 - тыныс алу жүйесін және оның адам ағзасындағы рөлін сипаттау; Бағалау критерийі -тыныс алуға қатысатын мүшелерді сипаттайды; - адамның тыныс алу жүйесін ің неден тұратынын біледі; Ауасыз адам қанша уақыт шыдай алады? -Қане, бәріміз ауызымызды жауып , мұрнымызды қысып тұрып демалып көрейік.(уақытты белгілеу) -Не байқадыңдар? -Адам тыныс алу үшін не қажет? Адам демалмаған кезде қандай күйде болады? Адам демалу үшін , өмір сүру үшін ауа қажет. Оқушының әрекеті Бағалау Оқушылар серігіп алады 1 балл 1 балл 1 балл Топтарға бөлінеді Ресурстар Үй тапсырмасына жауап береді Мұғалімнің сұрағына жауап береді. Сұрақтарға жауап береді https:// yandex.kz/video/ preview Оқ