josparik.kz

ҚМЖ 6 сынып 2 тоқсан Жаратылыстану

Қысқамерзімді жоспар Сабақтың тақырыбы: «Заттардың құрылысы мен қасиеттері.». Бөлім: 6.2А Заттар және материалдар Педагогтің аты-жөні: Күні: Сыныбы: Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: Сабақтың тақырыбы: Заттардың құрылысы мен қасиеттері Оқу бағдарламасына 6.3.1.1 атом мен молекулаларды, қарапайым және күрделі сәйкес оқу мақсаты заттарды айыра білу Сабақтың мақсаты: Барлық оқушылар үшін: Білім алушылар атом мен молекулаларды, қарапайым және күрделі заттарды айыра біледі. Көпшілік оқушылар үшін: Білім алушылар қарапайым заттың күрделі заттан айырмашылығы неде екенін біледі. Кейбір оқушылар үшін: Білім алушылар атом мен молекуланың айырмашылығы қандай екенін біледі. Құндылықтарға баулу: «Мәңгілік ел» жалпыұлттық идеясы бойынша «Жалпыға бірдей еңбек қоғамы» құндылығына баулу. Бұл арқылы оқушыларда шығармашылық және сын тұрғысынан ойлауы, функционалдық сауаттылығы, қарым-қатынас жасау қабілеті мен жауапкершілігі артады. Сонымен қатар өмір бойы оқуға, еңбеу етуге, Қазақстандық патриотизм және азаматтық жауапкершілікке деген дағдысы қалыптасады. Сабақтың барысы: Сабақ Педагогтің ісОқушының іс-әрекеті Бағалау Ресурстар кезеңі/Уақыты әрекеті Сабақтың басы (Ұ). Топқа кітап, дәптер Мақсаты: Оқулық, Қызығушылық Ұйымдастыр және қаламсап оқу Оқушылар біржұмыс ты ояту. у кезеңі: құралдарының біріне тілек дәптері 7 мин. 1. суреттері бар қима білдіреді, тыңдау Кітап, Оқушылармен қағаздар беріледі. Әр дағдыларын дәптер, амандасу, оқушы қима қағаздарды дамытуға қалам түгендеу. таңдау арқылы ұқсас бағытталады, суреттері 2. құралдармен 3 топқа сондай-ақ барлық бейнеленген Ынтымақтаст бірігеді. оқушылардың қима ық 1 топ: Кітап қатыстырылуы қағаздар атмосферасын 2 топ: Дәптер арқылы сабаққа топтамасы қалыптастыру 3 топ: Қаламсап белсенділігі да шаттық артады. (Қазіргі шеңбері Тиімділігі: жағдайда) жүзеге Оқушылар бірДК экраны асырылады. біріне тілек айту 3. арқылы Оқушыларды жақындасады, топтарға көңіл-күйін біріктіру. көтереді және бауырмалдығын оятады. Саралау: Бұл жерде саралаудың «