josparik.kz

1-сынып 1-2-3--4 тоқсан 382 б

Қысқамерзімді жоспар №1 сабақ Бөлім Педагогтің атыжөні Күні Сынып: 1 Сабақтың тақырыбы Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары Сабақтың мақсаты Сабақтың кезеңіуақыт Басы Өзім туралы Қатысушылар саны: Мен және менің Отаным Қатыспағандар саны: 1.1.1.1 есту қабілетіне сүйеніп таныс дыбыстарды, музыканы тану; 1.1.1.2 шулы және музыкалық дыбыстарды ажырату -есту қабілетіне сүйеніп таныс дыбыстарды, музыканы таниды; -шулы және музыкалық дыбыстарды ажыратады «Менің Отаным» әнінің бірінші шумағын мұғалімнің берген талаптары бойынша үйренеді. Сабақтың барысы Педагогтің әрекеті Оқушының Бағалау Ресурстар әрекеті (МК.Ұ ОТ) Сабаққа «Музыка» Күй тартамыз күмбірлі, қатысу, оқулығы, Нота Ән айтамыз сызылтып, партада хрестоматиясы Би билейміз ырғақты, отыру, жауап , Біз бастаймыз сабақты. беру және т.б. Фонотәртіпке хрестоматия 1-тапсырма. Тыңдау. Талдау. қатысты Оқулықтың «Өзім туралы» мұғалімнің бөліміндегі тақырыптар айтқанын Менің туған оқушыларға өздерінің күнделікті тыңдайды, жерім – егемен болып жатқан тіршіліктермен орындайды. Қазақстан байланысын көрсетуге бағытталған. Мұғалімнің ҚР (М) Бірінші тақырып әр оқушыға тақырыпқа Мемлекеттік Отанына, туған жеріне құрмет қатысты Гимні 1,49 мин көрсету, сүйіспеншілік білдіруге әңгімесін бағытталған. Балаларды өз тыңдайды, халқына, Отанына еңбек ету үшін – бейнетаспаны оқу, жақсы білім алу қажет деген көреді, қойған сезімге жеткізу керек. сұрақтарға Балалар ақыны Рахат жауап береді. Наурызбаеваның өлеңін мәнерлеп оқып берді, одан кейін оқушылармен бірге мазмұнын талдайды. Мысалы, «Отаныма сүйікті, Еңбегімді арнаймын», - деген сөздердің мәніне балалардың назарын аудару қажет. Олар сұраққа берген жауабын мектеп, оқу, білім алумен байланыстырғаны жөн. (МО) Бейнетаспа көру. «Менің туған жерім – егемен Қазақстан» деген бейнетаспаны көріп болған соң, мына сұрақтарды қойған жөн: Үнтаспаға -Бейнетаспада қандай көріністер қосылып, «ҚР бейнеленген? Мемлекттік -Сенің туған өлкеңе қандай көрікті Гимнін» жерлер бар? орындайды. -Қазақс