josparik.kz

9сын алг 2ток

Пән: Алгебра 2-тоқсан Қысқа мерзімді жоспар №1-сабак Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: Тригонометрия элементтері Педагогтің аты-жөні: Күні: Сыныбы: 9 Сабақтың тақырыбы: Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты Сабақтың мақсаты: Мектеп: Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: Сандар тізбегі, оның берілу тәсілдері және қасиеттері 9.2.3.1 сандар тізбегі туралы түсінік болу; 1 1 1 1 ; ; ; ;. .. 9.2.3.2 тізбектің n-ші мүшесін табу, мысалы: 2⋅3 3⋅4 4⋅5 5⋅6 ; 9.2.3.3 математикалық индукция әдісін білу және қолдану; Сандар тізбегі және оның берілу тәсілдері туралы түсінік беру және олардың әр түрлі тәсілдерін меңгеру. Тапсырмалар бойынша түсіну арқылы тапсырмаларды оқып,мазмұнын аша отырып түсініктер қалыптастыды, Сабақтың барысы: Сабақ кезеңі/Уақыт ы Сабақтың басы Педагогтің іс-әрекеті Атмасфералық жағдайды қалыптастыру. Психологиялық ахуал тудыру; Үйге берілген тапсырма сұрақжауап арқылы диалогқа түсіру. Сұрақтар: 1. Екі айнымалысы бар сызықтық теңдеу дегеніміз не? ( ах+ву=с түрінде берілген теңдеу) 2. Екі айнымалысы бар сызықтық емес теңдеулер жүйесі? (Егер теңдеулер құрамының біреуі сызықтық емес теңдеу болса) 3. Екі айнымалысы бар сызықтық емес теңдеулер жүйесін шешудің тәсілдерін ата. (қосу, алмастыру, графиктік, жаңа айнымалыны енгізу) 4. Екі айнымалысы бар теңсіздік? (Екі айнымалыдан тұратын теңсіздік) Сабақтың ортасы Оқушының іс-әрекеті Бағалау Ресурстар Шаттық шеңберін құрып «Өзіңе тілегенді,өзгеге тіле»! әдісі арқылы бір-біріне тілек айтып,жақсы көңіл күй сыйлайды. Мақсаты: Оқушылар бойында идея немесе тілек білдіру, тыңдау дағдыларын дамытуға бағыттау, сондай-ақ барлық оқушыларды қатыстыру арқылы оқыту жағдайларын теңестіру. Тиімділігі: Оқушыны бірбіріне тілек айту арқылы жақындастырады, көңіл -күйін көтереді, бауырмалдығын оятады. Мұғалім ұйымдастыру кезеңінде белсенділік танытқан оқушыларды «Мадақтау сөз» әдісіарқылы бағалайды: «Жарайсың! Жақсы! Өте жақсы! Талпын!» Түрлі түсті қима қағаздар Дескриптор: -1-ші сұраққа жауап береді. 1-балл -2-ші сұраққа жау