josparik.kz

Жаратыстану ҚМЖ 3ТОҚ.

Бөлім Педагогтің аты - жөні Күні Сынып:4 «» Табиғат физикасы Пәні Сабақтың тақырыбы Жаратылыстану Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары 4.5.4.1 түрлі материалдардың жылуөткізгіштігін зерттеу 4.1.2.2 алынған нәтижені оқушы таңдаған формада ұсыну Сабақтың мақсаты Барлық оқушылар: түрлі материалдардың жылуөткізгіштігін Бағалау критерийі 01.02.2022ж Қатысушылар саны: Жылуөткізгіштікті қалай қолданады? зерттейді, алынған нәтижені оқушы таңдаған формада ұсынады Оқушылардың басым бөлігі: берілген сурет – сызбаны мұқият зерделеп,термосқа құйылған сусын неліктен суымайтынын түсіндіреді Кейбір оқушылар: қандай материалдар мен заттар жылуды жақсы сақтайтынын зерттейді берілген сурет – сызбаны мұқият зерделеп,термосқа құйылған сусын неліктен суымайтынын түсіндіреді қандай материалдар мен заттар жылуды жақсы сақтайтынын зерттейді Сабақтың барысы Сабақ Педагогтің тың әрекеті кезеңі /уақыты Сабақ Раппорт тың Үй тапсырмасын тексеру басы Ойлан: Жылы аймақта өмір сүретін адам 8 минут мен суық жақта өмір сүретін адам неліктен бірдей қалың киініп алған Сабақ тың ортасы 10 минут Қатыспағандар саны: Оқушының әрекеті Бағалау Ресурстар Баланың назарын сабаққа аудару Сұрақтарға жауап береді Дескриптор: сұрақтарға жауап береді-1балл Оқулық 18-19 бет Дескриптор: ас пісіретін ыдыстарды қандай заттардан жасайтынын анықтайды-1балл қандай материалдан жасалғанын анықтайды-1балл тұтқасын қандай материалдан жасалғанын анықтайды-1балл Оқулық 18 бет Ой қозғау Фотосуреттерді қара. Оларға не ортақ деп ойлайсың?Неліктен? Фотосурет бойынша сұрақтарға жауап береді Сабақтың тақырыбы мен мақсатын таныстырады. Жылуөткізгіштік қасиеті туралы білесің Жылуөткізгіштік қасиетіне қарай денелерді қалай қолданатынын түсінесің 1- тапсырма «Мен зерттеушімін» әдісі Суретке қара.Сұрақтарға жауап бер. Ас пісіретін заттарды қандай заттардан жасайды? Фотосуреттегі ыдыстар туралы не айтасың? Ыдыстардың негізгі бөлігі қандай материалдан жасалған? Тұтқасын жасау үшін қандай материал қолданған? Не