Жаратылыстану Атамұра 2 9 сабақ 8 11 23 ж
№66 Қазығұрт жалпы орта білім беретін мектебі
Қысқа мерзімді жоспар
Жаратылыстану 9-сабақ
Бөлім
Педагогтің аты-жөні
Күні:
Сынып:2
Сабақтың тақырыбы
Оқу бағдарламасына
сәйкес оқыту
мақсаттары
Сабақтың мақсаты
Жанды табиғат
Нұржанова А
87016094001
8.11.2024ж
Қатысушылар саны:
Қатыспағандар саны:
№9 Адамның тірек-қимыл жүйесі. Дұрыс дене сымбатын
қалыптастыру
2.2.3.1 - адамның тірек-қимыл жүйесінің қызметін анықтау
2.2.3.2 - дұрыс дене сымбатын сақтаудың маңыздылығын түсіндіру;
Адамның тірек-қимыл жүйесінің қызметін анықтайды
Дұрыс дене сымбатын сақтаудың маңыздылығын түсіндіреді
Құндылықтарды
дарыту
«Біртұтас тәрбие» тәрбие бағдарламасындағы құндылықтарды оқу
процесіне ұйымдастыру кезіңінен бастап, сабақтың әрбір кезеңінде
жүргіземін
Құндылық: бірлік және ынтымақ
Сабақтың барысы
Сабақтың Педагогтің әрекеті
кезең
уақыт
Сабақтың
басы.
5-минут
Сабаққа дайындықты тексеру.
Жағымды көңіл күй орнату.
Оқушылармен сəлемдесу.
Қатыспағандарды белгілеу.
Армысың, орман, дала! Армысың,
туған жерім! Армысың, күн сəулесі!
Армысың, сайраған құс! Армысың,
оқулығым!
Оқушының әрекеті
Бағалау
Ресурстар
Сабаққа дайын
екендігі туралы
хабарлайды. Өзіндік
дайындығын
анықтайды.
Əрбір
оқушының сабақ
алдындағы көңіл
күйін бағалайды.
Суреттер.
Адам денесін қаңқа
ұстап тұратынын
біледі
Бағалау
критерийі:
Жануарларының тіршілік үшін
күресі және қалай көбейтіндігі
туралы айт.Олардың жабайы
аңдардан не айырмашылығы бар?
«Біртұтас тәрбие» тәрбие
бағдарламасындағы
құндылықтарды оқу процесіне
ұйымдастыру кезіңінен бастап,
сабақтың әрбір кезеңінде
жүргіземін
Құндылық: бірлік және ынтымақ
Сабақтың
ортасы
10 мин
ҚБТапсырма 1. МК.ҰЖ
ОДД: білу, түсіну
1-топ
Біздің ағзамызға қозғалыс және пішін
беретін жүйе қалай аталады?Мысал
келтіріп, дәлелдеңдер.
2-топ
Адамның қимыл-қозғалысын қай
мүшелер қамтамасыз етеді?Мысал
Топтық
тапсырманы біріге
орындайды
Адамның тірекқимыл жүйесінің
қызметін
анықтайды
Дескриптор: