josparik.kz

2сынып Алматымектеп Әдебиет 84 86 сабақ ҚМЖ

Білім беру ұйымының атауы Пәні: Бөлім: Педагогтің аты-жөні: Күні: Сынып: 2-сынып Сабақтың тақырыбы: Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: Сабақтың мақсаты Әдебиеттік оқу Алматымектеп Қоршаған орта Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: №84 сабақ. Сағат 2.1.1.1 – шығарманың мазмұны бойыншасұрақтарға жауап беру 2.2.2.1 – мұғалім көмегімен қарапайым және нақтылау сұрақтарын қою және оның жауабын шығармадан таба білу Шығарманың мазмұны бойынша сұрақтарға жауап береді Мұғалім көмегімен қарапайым және нақтылау сұрақтарын қойып және оның жауабын шығармадан таба біледі. Сабақ құндылығы:ЕҢБЕКҚОРЛЫҚ ЖӘНЕ КӘСІБИ БІЛІКТІЛІК Апта дәйексөзі: «Болашағы зор мамандар бар» Құндылықтар: Сәуір айы:Еңбекқорлық және кәсіби біліктілік Сабақтың барысы Сабақ Педагогтің әрекеті тың кезеңі// уақыты Сабақ Психологиялық ахуалды жақсарту тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Өткенді пысықтау Үй тапсырмасын тексеру. «Кемпірқосақ» өлеңін жаттап ал Жаңа тақырып Тақырыпты ашу «Сәйкестендіру» әдісі Сағаттың түрлерін атауларымен сәйкестендіріп айт Құмсағат, қолсағат,қалтасағат, қабырғасағат, үстелсағат. 1-тапсырма «Аудиотыңдалым» әдісі «Сағат» танымдық әңгімесінен үзіндіні тыңда ФС тапсырмасы 2-тапсырма Мәтіннің жалғасын түсініп оқы және сұрақтарға жауап бер Ерте заманда адамдар уақытты анықтау үшін ненің көмегін пайдаланды? Кейіннен уақытты дәл анықтау үшін қандай сағат ойлап тапты? ЕБҚ Оқушының әрекеті Бағалау Ресурстар Жақсы тілектер тілейді. Мақтап, мадақтап отыру Суреттер Өткенді пысықтайды ҚБ:«Ұстаз банк»әдісі Дескриптор: «Кемпірқосақ» өлеңін жатқа айтады-2б Оқулық Жаңа тақырыпты түсініп алады ҚБ:Ұстаз банк»әдісі Дескриптор: Сағаттың түрлерін атауларымен сәйкестендіріп айтады-2б Сұрақтарға жауап береді ҚБ:«Ұстаз банк»әдісі Дескриптор: Мәтіннің жалғасын түсінп оқиды-1б Сұрақтарға жауап береді-1б Жеке жұмыс жасайды Тамаша! Суреттер улық Суреттер Оқ